Адвокат Киев, Юридические услугиАдвокат Киев, Юридические услуги
Комментарии на Юрпортале


От: korniichuk7415
Дата: 22 ноября 2017 [14:19]
на какое число назначили суд № 758/8633/17
На сайте: Подольский Районный Суд Подробнее
От: yrtarasuk
Дата: 22 ноября 2017 [10:11]
Добрый день. Подскажите пожалуйста как получит копию решения суда о расторжении брака. Суд был 27.05.2003г. С уважением Юрий
На сайте: Деснянский Районный Суд Подробнее
От: Аноним
Дата: 20 ноября 2017 [22:00]
Рішення апеляційного суду
На сайте: Подробнее
От: dzybavitalii1908
Дата: 20 ноября 2017 [14:14]
составить исковое заявление о выселении не проживающего и снятие ареста с квартиры (были долги)
На сайте: Святошинский Районный Суд Подробнее
От: markrobben30
Дата: 20 ноября 2017 [13:21]
Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будеш відмовлено в о***манні позики від вашого банку чи будь-якої фінансової фірми? Ми пропонуємо ...
На сайте: Соломенский Районный Суд Подробнее
От: pedroazevedo532
Дата: 18 ноября 2017 [03:33]
Это информирование широкой общественности о том, что г-н ПЕДРО АЗЕВЕДО открыл финансовую возможность для всех, кто нуждается в финансовой помощи. ...
На сайте: Печерский Районный Суд Подробнее
От: Евгения
Дата: 17 ноября 2017 [09:21]
Добрый день. Какой перечень документов необходим мне, если я хочу подать на развод по прописке, в Шевченковском районе, а супруг ...
На сайте: Шевченковский Районный Суд Подробнее
От: Аноним
Дата: 16 ноября 2017 [12:29]
***1
На сайте: Подробнее
От: Us3r.mailbox
Дата: 16 ноября 2017 [03:11]
Добрый день, в какие дни можно подать заявление о разводе, какой перечень документов? Святошинский райсуд, на якуба коласа
На сайте: Святошинский Районный Суд Подробнее
От: Володимир
Дата: 15 ноября 2017 [23:05]
Шереметьєва Людмила Антонівна приймає рішення як заманеться, не враховуючи закони. Така людина не повинна працювати в суді!!!!!!!
На сайте: Соломенский Районный Суд Подробнее
Загрузить предыдущие сообщения...

Новости
31 января 2010
Через несколько дней на юридическом портале появятся сайты районных прокуратур, РУ ГУ МВД, районных налоговых органов, в том числе, налоговой администрации, налоговой милиции и налоговой инспекции.Практичні питання застосування Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» від 23 червня 2005 року № 2711-IV

І. ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНУ №2711

1. Чи дозволяє чинне законодавство України, зокрема Закон України “Про електроенергетику” та Закон України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу», здійснювати розрахунки за електричну енергію, що проводяться на підставі положень останнього закону, шляхом перерахування коштів на рахунок зі спеціальним режимом використання ДП "Енергоринок" тим учасником розрахунків, який не є членом Оптового ринку електричної енергії України?

Відповідно до ч. 4 ст. 15-1 Закону України “Про електроенергетику” кошти за електричну енергію, продану на ОРЕ, перераховуються виключно на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії. При цьому, чинним законодавством України не передбачено будь-яких механізмів, які б унеможливлювали здійснення розрахунків за електричну енергію суб’єктом господарської діяльності, зокрема, таким, що не є членом Оптового ринку електричної енергії України. У уповноваженого банку відсутні правові підстави для повернення коштів, перерахованих на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії, у разі, якщо вони перераховуються за продану на ОРЕ електроенергію.

Отже, вважаємо, що з метою здійснення розрахунків згідно з Законом № 2711 учасник розрахунків, зокрема, такий, що не є членом Оптового ринку електричної енергії України, може здійснювати розрахунки за електричну енергію шляхом перерахування коштів на рахунок зі спеціальним режимом використання ДП "Енергоринок".

2. Чи підлягає застосуванню Міжвідомчою комісією з погашення заборгованості підприємств ПЕК Указ Президента «Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки» № 1529/99 від 03.12.1999 р. в якості одного з документів, що підтверджує перебування юридичної особи в процесі ліквідації, відповідно до п. 30 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підтвердження заборгованості, що виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії» № 191 від 22.02.2006 р. та абз. 2 пп. «а» п. 9.1.2. Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» № 2711 від 23.06.2005 р.?

Відповідно до абз. 2 пп. «а» п. 9.1.2. Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» № 2711 від 23.06.2005 р. (далі - Закон № 2711) дозволяється списання заборгованості за енергоносії юридичних осіб, що перебувають у процесі ліквідації відповідно до указів Президента України, рішень Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, у яких відсутні правонаступники та заборгованість виникла внаслідок недостатності майна цих юридичних осіб для задоволення вимог підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Указ Президента України «Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки» № 1529/99 від 03.12.1999 р. передбачає заходи щодо реформування аграрного сектора економіки. Одним з напрямків реалізації цих заходів є створення на основі колективних сільськогосподарських підприємств, приватних (приватно-орендних) підприємств, селянських (фермерських) господарств, господарських товариств тощо. Вважаємо, що на підставі цього Указу Президента відбувається не ліквідація колективних сільськогосподарських підприємств, а їх реорганізація.

Відповідно до ч. 1 ст. 104 Цивільного кодексу України, юридична особа припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам - правонаступникам у результаті злиття, приєднання, поділу, перетворення (реорганізації) або в результаті ліквідації (за рішенням, прийнятим засновниками (учасниками) юридичної особи або уповноваженим ними органом, за судовим рішенням або за рішенням органу державної влади, прийнятим у випадках, передбачених законом).

Передбачений в п. 30 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підтвердження заборгованості, що виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії» № 191 від 22.02.2006 р. перелік документів, який повинна подати юридична особа, яка перебуває у процесі ліквідації підприємству ПЕК та аналіз абз. 2 пп. «а» п. 9.1.2. Закону № 2711, дають змогу зробити висновок, що підлягає списанню заборгованість за електроносії саме тих юридичних осіб, що перебувають в процесі ліквідації, однак не реорганізації.

Вважаємо, що в абз. 2 пп. «а» п. 9.1.2. вищевказаного Закону мається на увазі випадок, коли Указ Президента України є рішенням щодо ліквідації конкретної юридичної особи чи осіб.

Зважаючи на вищевикладене, можна зробити висновок про те, що на підставі Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки» № 1529/99 від 03.12.1999 р. відбувається не ліквідація, а реорганізація підприємств, і цей Указ не можна вважати одним з документів, що підтверджує перебування юридичної особи в процесі ліквідації, в розумінні Постанови Кабінету Міністрів України № 191 від 22.02.2006 р.

Обсуждение темы: Консультации


Задайте вопрос или добавьте комментарий: Имя или E-mail: